سورپرایز تولد

سورپرایز کردن دوستانمان با جشن تولد یکی از بهترین راه‌های نشان دادن علاقه و عشقمان به آنهاست. ما می‌توانیم از هر چیزی استفاده کنیم تا یک سورپرایز تولد را برگزار کنیم، از کیک، شمع های الکترونیکی، تزئینات تولد و هدایایی که می‌توانیم به گیرنده این پکیج بدهیم. سورپرایز تولد برای همه سنین لذت بخش است، از کودکان تا بزرگسالان؛ همه از یک جشن تولد سورپرایز لذت می‌برند. بهتر است ایده های خلاقانه و متنوعی برای ساختن تولد هایی بیشتری برای یادگاری جستجو کنیم، و به یکدیگر کمک کنیم تا سورپرایز تولدی فراموش نشدنی و یادبودی را برپا کنیم.

سورپرایز تولد در اتاق فرار

سورپرایز تولد در اتاق فرار

آیا به دنبال یک ایده جالب برای جشن تولد هستید؟ چرا از سورپرایز تولد در یک اتاق فرار استفاده نمی‌کنید؟

اتاق‌های فرار یک فضای هیجان‌انگیز و ماجراجویی‌بخش هستند که معمولا برای تیم‌های کوچک طراحی شده‌اند. آن‌ها شامل پازل‌ها، رمزهای مختلف و پیچیده، نیازمندی‌های فیزیکی و ذهنی هستند و به دلیل چالش برانگیزی‌شان، موردعلاقه بسیاری از افراد هستند.

آیا فکر می‌کنید یک سورپرایز تولد در این فضا با هیجانی شگفت‌انگیز همراه خواهد بود؟ همچنین، این یک فرصت برای ایجاد خاطرات بسیار جالب و تجربه‌ای منحصربه‌فرد است.

سورپرایز تولد
روز تولد هر انسان، روزی خاص برای اوست.پس اگر در این روز یک سورپرایز به یاد ماندنی باشد قطعا خاطره ای جذاب بای عزیزانمان به جا میگذاریم

کمک ما به شما در سورپرایز تولد

میتوانید سورپرایز خود را به مجموعه اتاق فرار رتسل روم بسپارید.

شما میتوانید با هماهنگ کردن با مجموعه رتسل روم و رزرو یک سانس اتاق فرار، ما رو با خبر سازید تا ما شخص مورد نظر شما را سورپرایز کنیم.

کلیه روند این اتفاق به عهده ما می باشد. فقط کافیه لوازم خودتون (کیک و کادو )رو مقداری زودتر به دست ما برسانید، و سپس شما همانند یک سانس عادی اتاق فرار وارد شوید.

جشن تولد در اتاق فرار

همچنین ما میتوانیم در سورپرایز های مانند: سورپرایز سالگرد ازدواج، سورپرایز خواستگاری و… به شما کمک کنیم

 

سورپرایز تولد در

سورپرایز

معنی کلمه سورپرایز (Surprise) یعنی شگفتی، غافلگیری یا ناگهانی بودن یک اتفاق. معمولاً این واژه در زمانی به کار می‌رود که یک شخص دوستان، خانواده، همکاران یا هر کسی را با یک هدیه یا یک ایده خاصی غافلگیری می‌کند. سورپرایز می‌تواند به منظور جشن یا تبریک یک مناسبت خاص مانند تولد، عید، ازدواج و … باشد و گاهی هم به منظور ابراز دوست داشتن، عشق و احترام به یک شخص تقدیم می‌شود. سورپرایز همواره با احساسات خوب، لبخند، شادی و مهربانی همراه است و می‌تواند روز خاص کسی را به یک روز فراموش نشدنی تبدیل کند.

انواع سورپرایز

سورپرایز تولد

سورپرایز تولد یک رویداد خاص است که در آن فردی به مناسبت تولدش به صورت غیرمنتظره و بدون اعلام قبلی با هدایایی یا جشنی سوپرایز می‌شود. در این رویداد، دوستان، خانواده و عزیزان میتوانند برای شخص جشنی بزرگ، محبت و احساسات مثبت به او ارسال کنند و برای آن شخص لحظاتی خاطره‌انگیز بسازند. معمولاً در سورپرایز تولد، دکوراسیون، کیک، کادوها، موزیک، هدایای نوآورانه و… مورد استفاده قرار می‌گیرند تا این رویداد خاص شخصیت منحصر به فردی داشته باشد. این رویداد میتواند برای شخصی که تولدش است، روزی به یادماندنی، برای دوستانی که شامل سابقه و گذشته مشترک دارند، دلنشین و برای خانواده شخصی که این رویداد برگزار میشود ، مفرح باشد.

سورپرایز سالگرد ازدواج

اگر می‌خواهید برای سالگرد ازدواج یک سورپرایز خاص برای همسرتان داشته باشید، می‌توانید با توجه به علایق و سلیقه‌ی او ایده‌هایی در نظر بگیرید. مثلا اگر همسرتان علاقه‌مند به سفر است می‌توانید یک سفر به مقصدی رمانتیک برایتان برگزار کنید. اگر علاقه‌مند به موسیقی هستند، دعوت از خواننده یا گروهی که خواننده موردعلاقه‌ی او را اجرا می‌کند به خانه‌تان برای یک کنسرت خصوصی یا حتی در یک برگزاری بزرگتر از این دعوتشان کنید. همچنین می‌توانید با مهمانی سالگرد ازدواجتان یک مزرعه‌ی شادی برگزار کنید و با دعوت خانواده و دوستانتان و گردآوری لحظات خاطره‌انگیز، یک روز به یادماندنی را برای همه‌ی شما رقم بزنید.